Biuro Obsługi Klienta
62 767 99 24
Wydział Oczyszczania Miasta
62 767 99 21; 62 767 10 32
Harmonogramy odbioru odpadów

Praca

PUK S.A. w Kaliszu poszukuje pracowników na stanowisko ładowacza nieczystości stałych.

  • Miejsce wykonywania pracy: Kalisz i okolice
  • Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę, pełny etat
  • Godziny pracy: od 6:00 do 14:00, możliwość nadgodzin, praca od poniedziałku do piątku
  • System wynagradzania: miesięczne rozliczanie, stawka godzinowa + premia
  • Wymagania: sprawność fizyczna, brak przeciwwskazań przy dźwiganiu ciężarów, kontakt z klientem

Ogólny zakres obowiązków:

  • załadunek i rozładunek odpadów komunalnych zgodnie z harmonogramem,
  • zapewnienie wysokiej jakości obsługi klientów

Dodatkowe informacje:

  • praca w zmiennych warunkach atmosferycznych,
  • praca w grupie,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dobre warunki socjalne,
  • dofinansowanie do karty Multi Sport,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • grupowe ubezpieczenie na życie.

Kontakt:

  • telefoniczny: 724724291
  • e-mail: puk@puk.net.pl
  • bezpośredni: PUK SA Kalisz, ul. Bażancia 1a, Dział Organizacji i Spraw Pracowniczych